ניהול השיווק

ניהול השיווק - מאה הימים

ניהול השיווק

אם אתם בעלי עסק קטן או בינוני ואין לכם מי שיהיה אחראי באופן קבוע על ניהול השיווק, בוודאי נתקלתם בצורך להוציא חלק מפעילות השיווק החוצה – באאוטסורסינג. בין אם מדובר בקידום האתר, בכתיבת תכנים או בביצוע שיחות טלמיטינג, כדי להגיע לתוצאות טובות, נדרש שילוב בין ההבנה שרק לכם יש על העסק שלכם לבין היכולות של אותו ספק שבחרתם כדי לבצע את אותה פעילות שיווק.

איך להחליט איזה פעילות שיווק תניב עליה במכירות?

איך לבחור בספק המתאים לביצוע הפעילות?

איך לתת הכוונה נכונה לספק, כדי למקסם את התוצאות?

איך לדעת שכן עובדים בשבילי ולא עובדים עליי?

איך לדאוג שיכנסו הלידים הנכונים ומי יטפל בהם הכי טוב כשיגיעו?

ניהול השיווק לעסקים קטנים ולעסקים בינוניים

מאה הימים מציעה שני מסלולי ניהול השיווק שהותאמו במיוחד לשני סוגי עסקים:

עסקים בינוניים – בשירות ניהול השיווק שאנחנו מציעים, אנחנו הופכים להיות מנהלי השיווק שלך – ממש כמו מנהל שיווק שכיר אנחנו מהווים חלק בלתי נפרד מקידום העסק שלכם. אתם מקבלים את הנסיון רב השנים שלנו, הידע והמקצועיות ואנחנו עושים עבורכם את כל ניהול השיווק כולל תכנון ואסטרטגיה, עבודה מול הספקים, כתיבת בריפים, ביצוע פעילות השיווק ומעקב אחר תוצאותיה – מעטפת ניהול השיווק מושלמת.

לליווי שיווקי במיקור חוץ >>

עסקים קטנים – עבורכם יצרנו מערכת ניהול השיווק יחידה מסוגה שמאפשרת ניהול שיווק עצמאי בהתאמה אישית – קבלו מאיתנו את כל הכלים כדי לבצע את ניהול השיווק בצורה אפקטיבית בעצמכם: מתחילים מאבחון שיווקי מקצועי, גיבוש אסטרטגיה שיווקית ובעזרת המערכת המקוונת שלנו, הזמינה לכם בכל מקום ובכל שעה, התקדמו בהתאם לשלבי השיווק שהוגדרו לכם באופן אישי, כדי לקבל את התוצאות הטובות ביותר לעסק שלכם. אין צורך לעשות הכל כל הזמן, פשוט להתרכז בסדרי העדיפויות שהוגדרו במיוחד לכם, והכל בליווי אישי שלנו כדי להעלות את ניהול השיווק שלכם פסים קבועים ואפקטיביים.

למערכת ניהול שיווק עצמאי בהתאמה אישית >>

לעמוד הבית >>

הקמת דף פייסבוק

מתנה: מדריך לכתיבת פוסט טוב

הכירו את שירות ההדרכה האישית שלנו וקבלו חינם את המדריך לפוסטים בפייסבוק

לקבלת המדריך במתנה >

מדריך דיוור במתנה

קבלו מאיתנו במתנה את המדריך השלם לדיוור מנצח והכירו את שירות ההדרכה שלנו - מאה דקות לבניית דיוור. להמשך >

מה הציון של השיווק שלכם?

אנחנו מזמינים אתכם להקדיש חמש דקות למילוי האבחון השיווקי של העסק, ולקבל משוב מיידי עם ציון מספרי למצב השיווק שלכם, וגם המלצות ראשוניות לפעולות שיוכלו לשפר אותו. למעבר לשאלון >>