קופירייטינג וקריאייטיב - מאה הימים

מאה הימים חץ ניהול שיווקי חכם

קופירייטינג וקריאייטיב

שירותי קריאייטיב, קופירייטינג ותוכן - מאה הימיםלמאה הימים שנות נסיון ארוכות בכתיבה שיווקית, קופירייטינג וכתיבת תוכן. השירות מתאים לחברות גדולות ובינוניות אשר אינן מעסיקות כותב על בסיס קבוע, למחפשים כתיבה בהירה בתחום שנחשב 'מסובך', כתיבה מכירתית מניעה לפעולה, מומחיות וחינוך שוק, דיוור חכם ופניה אישית.

איך קופירייטינג יכול לעזור לי?

בכל דרך בה תבחרו להעביר את המסר השיווקי שלכם ולתקשר עם קהל הלקוחות שלכם – תזדקקו למילים. קופירייטינג הוא האמנות המתאימה את המילים הנכונות לקהל ולסיטואציה. התוצרים שלנו בתחום הקופירייטינג כוללים שמות, סלוגנים ושורות הגדרה, דיוורים, מודעות, חוברות מידע והדרכה, ניוזלטרים מקצועיים, מצגות מורכבות וגם מערכי שיעור, עיתוני חברה ועוד. 

הייעוץ המקצועי שלנו בתחום זה מאפשר לכם להבין את הצרכים שלכם בתחום הכתיבה, ליצור תכנית כתיבה שנתית שאותה אנו מבצעים עבורכם. אחד השירותים שאנו מציעים בתחום זה הוא ניהול מערך הניוזלטרים של החברה – כולל כתיבת תכנים לאתר וכתיבת תכנים לניוזלטר, ניתוח נתוני הכניסה והקריאה של החומרים, וכן עבודה מול חברת הדיוור.

 איך קריאייטיב יכול לעזור לי?

בעולם שיווקי בו כמעט הכל כבר קיים ונעשה, יש חשיבות רבה לחשיבה מקורית ויצירתית. רעיון בולט ומעניין יכול לפצות על תקציב שיווק מוגבל ועל תנאי שוק קשים. שירותי הקריאייטיב של מאה הימים כוללים רעיונאות שיווקית – המצאת מבצעים ופעילויות שיווקיות ללקוחות ולתמרוץ העובדים ורעיונאות מוצרית – פיתוח מוצרים ושירותים חדשים. 

איך זה עובד?

ניתן להיעזר בשירותי הכתיבה (קופירייטינג) והקריאייטיב שלנו באופן נקודתי, לפרויקט מוגדר – וכן באופן קבוע לאורך זמן. לתיאום פגישת היכרות בנושא ליווי בקריאייטיב ובקופירייטינג, פנו אלינו ונשמח לעזור. 

הקמת דף פייסבוק

מתנה: מדריך לכתיבת פוסט טוב

הכירו את שירות ההדרכה האישית שלנו וקבלו חינם את המדריך לפוסטים בפייסבוק

לקבלת המדריך במתנה >

מדריך דיוור במתנה

קבלו מאיתנו במתנה את המדריך השלם לדיוור מנצח והכירו את שירות ההדרכה שלנו - מאה דקות לבניית דיוור. להמשך >

מה הציון של השיווק שלכם?

אנחנו מזמינים אתכם להקדיש חמש דקות למילוי האבחון השיווקי של העסק, ולקבל משוב מיידי עם ציון מספרי למצב השיווק שלכם, וגם המלצות ראשוניות לפעולות שיוכלו לשפר אותו. למעבר לשאלון >>